Träskurna och bemålade. Slitage, skador, lagningar. (Höjd 17)
1 100 SEK | 2019-10-20 12:02 |
1 000 SEK | 2019-10-20 12:02 |
500 SEK | 2019-10-17 20:35 |
300 SEK | 2019-10-17 20:46 |
100 SEK | 2019-10-17 19:58 |
100 SEK | Startpris |