Träskuren och bemålad. Svans av tagel. Öron i läder. Ben och huvud med skador. Färgslitage. (Längd 40, höjd 34)
5 000 SEK | 2019-10-20 11:40 |
4 800 SEK | 2019-10-20 07:59 |
4 000 SEK | 2019-10-20 10:58 |
2 600 SEK | 2019-10-20 10:18 |
1 800 SEK | 2019-10-19 22:21 |
1 600 SEK | 2019-10-19 18:55 |
600 SEK | 2019-10-18 22:42 |
550 SEK | 2019-10-18 19:30 |
300 SEK | 2019-10-18 12:29 |
100 SEK | 2019-10-17 19:33 |
100 SEK | Startpris |