Brons och förgylld metall. I form av nakna kvinnor. Sockel i marmor. Behängda med prismor i bergskristall. För fem ljus vardera. Socklar med nagg. (Höjd 54)
6 200 SEK | 2019-10-20 11:55 |
6 000 SEK | 2019-10-19 01:02 |
6 000 SEK | 2019-10-20 11:57 |
3 200 SEK | 2019-10-20 11:42 |
2 600 SEK | 2019-10-20 11:33 |
2 200 SEK | 2019-10-19 10:43 |
2 100 SEK | 2019-10-17 20:04 |
2 000 SEK | 2019-10-18 17:10 |
1 200 SEK | 2019-10-17 20:58 |
1 000 SEK | 2019-10-17 20:17 |
100 SEK | Startpris |