Svarvskålar, 1800-tal. Svarvburkar med lock, m.m. Slitage, torrsprickor, enstaka lagningar. (Största diameter 21)
850 SEK | 2019-10-19 23:09 |
800 SEK | 2019-10-20 15:33 |
550 SEK | 2019-10-19 19:33 |
400 SEK | 2019-10-18 08:27 |
300 SEK | 2019-10-18 06:33 |
200 SEK | 2019-10-17 22:14 |
100 SEK | 2019-10-17 19:01 |
100 SEK | Startpris |