Rotkorg, 1800-tal samt bulvaner 2st, textil, 18/1900-tal. Korgen med kompletteringar. Bulvanerna med skador. (Korgens diameter 45)
800 SEK | 2019-10-20 11:49 |
750 SEK | 2019-10-20 12:00 |
600 SEK | 2019-10-18 21:47 |
550 SEK | 2019-10-18 15:43 |
550 SEK | 2019-10-18 19:40 |
450 SEK | 2019-10-18 17:20 |
350 SEK | 2019-10-18 15:20 |
300 SEK | 2019-10-17 21:31 |
100 SEK | Startpris |