Korgar med handtag 2st samt skål. Bruksslitage, äldre lagningar. (Diameter 26-57)
600 SEK | 2019-10-20 09:37 |
600 SEK | 2019-10-20 11:16 |
450 SEK | 2019-10-18 23:34 |
350 SEK | 2019-10-18 19:41 |
150 SEK | 2019-10-18 08:45 |
100 SEK | Startpris |