Svarvskål, knotskål samt ostformar 2st, med skuren dekor. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 34)
600 SEK | 2019-10-20 14:31 |
550 SEK | 2019-10-18 15:45 |
550 SEK | 2019-10-18 16:41 |
250 SEK | 2019-10-18 15:44 |
100 SEK | 2019-10-17 19:01 |
100 SEK | Startpris |