Oval form. Med förgylld bård. Ljusarmar i mässing. Senare glas, samtida men sannolikt ej ursprungliga ljusarmar. Enstaka torrsprickor, repor. (Höjd 56)
5 800 SEK | 2019-10-18 12:54 |
5 600 SEK | 2019-10-20 11:43 |
5 200 SEK | 2019-10-18 12:47 |
100 SEK | 2019-10-17 19:03 |
100 SEK | Startpris |