Näver. Med textil dekor. Handtag i trä. Slitage, mindre skador. (Längd 64)
850 SEK | 2019-10-20 11:11 |
800 SEK | 2019-10-20 10:35 |
750 SEK | 2019-10-20 09:57 |
350 SEK | 2019-10-19 18:34 |
250 SEK | 2019-10-18 08:42 |
200 SEK | 2019-10-18 06:45 |
150 SEK | 2019-10-17 21:48 |
100 SEK | 2019-10-17 20:43 |
100 SEK | Startpris |