Burk med lock, daterad 1869, originalmålning. Låda med skjutlock, originalmålad. Laggad butt, m.m. Lådan med avslag, färgslitage, bl.a. med senare bemålning. (Svepaskens längd 23)
900 SEK | 2019-10-20 11:50 |
850 SEK | 2019-10-20 11:56 |
750 SEK | 2019-10-19 17:01 |
400 SEK | 2019-10-20 11:36 |
300 SEK | 2019-10-19 14:28 |
250 SEK | 2019-10-18 03:07 |
100 SEK | 2019-10-17 22:24 |
100 SEK | Startpris |