Pipstånka, 1800-tal. Vattenflaska, 1800-tal. Låda med skjutlock, originalmålning. Svarvburk med bemålad dekor, m.m. Slitage.
400 SEK | 2019-10-20 10:48 |
350 SEK | 2019-10-20 07:48 |
200 SEK | 2019-10-18 18:00 |
100 SEK | Startpris |