Laggade kärl 2st, 1800-tal samt laggat kärl, tidigt 1900-tal. Slitage, skador. (Längsta längd 82)
200 SEK | 2019-10-18 16:17 |
150 SEK | 2019-10-18 11:48 |
100 SEK | Startpris |