Fårsaxar, verktyg, skrin bär datering 1699, lokor, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 65)
500 SEK | 2019-10-20 05:55 |
450 SEK | 2019-10-19 11:46 |
400 SEK | 2019-10-19 11:22 |
250 SEK | 2019-10-17 21:27 |
200 SEK | 2019-10-17 21:45 |
100 SEK | 2019-10-17 19:03 |
100 SEK | Startpris |