Svepask, daterad 1868. Stånka, 1800-tal, originalmålning. Burk med lock. Krönt trämått. Kåsa med tapp, daterad 57, m.m. Slitage, bl.a. med senare bemålning och skador. (Högsta höjd 35)
2 100 SEK | 2019-10-20 12:02 |
2 000 SEK | 2019-10-20 11:15 |
1 600 SEK | 2019-10-20 10:50 |
1 500 SEK | 2019-10-20 10:11 |
800 SEK | 2019-10-18 16:20 |
100 SEK | 2019-10-17 19:03 |
100 SEK | Startpris |