Svepaskar, laggad kagge, rotarbete, låda med skjutlock, m.m. Slitage, bl.a. med senare bemålning, enstaka skador. (Högsta höjd 29)
750 SEK | 2019-10-20 11:58 |
700 SEK | 2019-10-20 11:54 |
650 SEK | 2019-10-20 11:42 |
600 SEK | 2019-10-20 09:30 |
350 SEK | 2019-10-19 11:21 |
250 SEK | 2019-10-19 02:09 |
200 SEK | 2019-10-18 17:20 |
100 SEK | 2019-10-17 19:03 |
100 SEK | Startpris |