Krönta mått, svarvskål, svepaskar, m.m. Slitage, bl.a. med skador och senare bemålning. (Längsta längd 35)
450 SEK | 2019-10-17 21:48 |
400 SEK | 2019-10-18 15:46 |
200 SEK | 2019-10-18 04:46 |
100 SEK | 2019-10-17 19:04 |
100 SEK | Startpris |