Rosatonad glaskupa, med emaljmålad dekor. Fästen i förgylld metall. En ljuspunkt. Kantlagning, kantnaggar. (Diameter 40, höjd 45)
350 SEK | 2019-10-20 11:45 |
300 SEK | 2019-10-20 10:39 |
250 SEK | 2019-10-20 08:46 |
150 SEK | 2019-10-17 21:48 |
100 SEK | 2019-10-17 21:22 |
100 SEK | Startpris |