Mahogny och valnöt. Med skuren dekor. Skiva av marmor. Några lister saknas, mindre fanerbortfall, ytslitage. (Höjd 72, diameter 115)
1 200 SEK | 2019-10-20 12:57 |
1 100 SEK | 2019-10-20 10:37 |
1 100 SEK | 2019-10-20 11:57 |
700 SEK | 2019-10-17 18:58 |
500 SEK | 2019-10-19 18:56 |
150 SEK | 2019-10-17 20:34 |
100 SEK | Startpris |