Fem lådor. Stämplad. Bruksslitage, nyckel saknas. (Höjd 88, bredd 77, djup 42)
2 300 SEK | 2019-10-20 10:40 |
2 200 SEK | 2019-10-18 11:32 |
1 500 SEK | 2019-10-18 12:06 |
150 SEK | 2019-10-18 07:38 |
100 SEK | 2019-10-17 19:00 |
100 SEK | Startpris |