Av Carl Theodor Becker. Mahogny. Lyrformad stomme. Med en låda samt blindlåda. Hjultrissor i mässing. Stämplad. Enstaka fanersprickor/skador. Ytslitage. (Höjd 78, bredd 81, djup 50)
3 200 SEK | 2019-10-20 11:27 |
3 000 SEK | 2019-10-20 11:56 |
1 600 SEK | 2019-10-17 20:32 |
550 SEK | 2019-10-18 19:56 |
150 SEK | 2019-10-18 00:10 |
100 SEK | Startpris |