Fanerad i valnöt i mahogny. Med sju lådor. Gjutna, förgyllda beslag. Nyckel saknas. Ytslitage. (Höjd 146, bredd 72, djup 52)
1 600 SEK | 2019-10-20 10:05 |
1 500 SEK | 2019-10-20 12:02 |
1 200 SEK | 2019-10-20 09:16 |
800 SEK | 2019-10-20 00:58 |
450 SEK | 2019-10-19 20:23 |
250 SEK | 2019-10-18 19:34 |
200 SEK | 2019-10-18 12:42 |
150 SEK | 2019-10-17 19:47 |
100 SEK | Startpris |