Fanerade i olika träslag. Tre lådor. Draghandtag och dekorer i mässing. Nyckel finns. Ytslitage. (Höjd 82, bredd 95, djup 52)
1 000 SEK | 2019-10-18 21:22 |
1 000 SEK | 2019-10-20 12:02 |
800 SEK | 2019-10-18 15:00 |
350 SEK | 2019-10-17 21:54 |
100 SEK | Startpris |