Teak. Två lådor. Skivan renoverad. Ställvis genomslipad faner. Ytslitage. (Höjd 50, bredd 160, djup 58)
850 SEK | 2019-10-20 11:51 |
800 SEK | 2019-10-20 10:42 |
750 SEK | 2019-10-20 09:10 |
700 SEK | 2019-10-19 20:30 |
550 SEK | 2019-10-19 21:56 |
400 SEK | 2019-10-19 09:58 |
100 SEK | 2019-10-18 07:38 |
100 SEK | Startpris |