Originalmålning. Med bemålad datering och monogram. Färgslitage, lock med kantskador. (Höjd 12,5, 32x19)
1 500 SEK | 2019-10-20 11:04 |
1 500 SEK | 2019-10-20 11:13 |
850 SEK | 2019-10-20 04:13 |
700 SEK | 2019-10-17 21:36 |
400 SEK | 2019-10-17 22:18 |
150 SEK | 2019-10-17 21:04 |
100 SEK | 2019-10-17 20:39 |
100 SEK | Startpris |