Träskuren och bemålad. Hårt färgslitage, en arm med lagning, hand med avslag. (Höjd 15,5)
5 400 SEK | 2019-10-20 12:00 |
5 200 SEK | 2019-10-20 11:55 |
1 800 SEK | 2019-10-19 13:10 |
1 500 SEK | 2019-10-19 14:32 |
1 000 SEK | 2019-10-17 20:34 |
900 SEK | 2019-10-17 23:21 |
400 SEK | 2019-10-17 23:18 |
200 SEK | 2019-10-17 21:49 |
100 SEK | 2019-10-17 19:40 |
100 SEK | Startpris |