Knotskål, med skurna monogram och datering 1827 samt sovelfat, med skuret monogram. Torrsprickor, slitage. Knotskålen med antik lagning. (Längd 19-37)
950 SEK | 2019-10-20 14:31 |
900 SEK | 2019-10-20 11:19 |
850 SEK | 2019-10-20 11:57 |
600 SEK | 2019-10-20 09:50 |
350 SEK | 2019-10-19 11:16 |
100 SEK | 2019-10-17 19:42 |
100 SEK | Startpris |