Brons och förgylld mässingsplåt. Med dekor av lejon och sköldar. Ytslitage. (Total höjd 70)
2 000 SEK | 2019-10-20 11:38 |
1 900 SEK | 2019-10-20 10:47 |
1 500 SEK | 2019-10-19 20:45 |
1 300 SEK | 2019-10-19 18:23 |
1 100 SEK | 2019-10-19 16:39 |
650 SEK | 2019-10-18 15:51 |
350 SEK | 2019-10-18 10:06 |
200 SEK | 2019-10-17 20:57 |
100 SEK | 2019-10-17 19:28 |
100 SEK | Startpris |