Blomsterträdgården, signerad samt daterad 1962, 60 x 72 cm.
42 500 SEK | 2015-05-31 18:57 |
42 000 SEK | 2015-05-31 20:01 |
38 500 SEK | 2015-05-20 16:36 |
5 000 SEK | 2015-05-20 22:59 |
50 SEK | Startpris |