1970 Signerad och numrerad 65/90. Ekivokt motiv.
1 700 SEK | 2015-09-06 19:45 |
1 600 SEK | 2015-09-05 17:19 |
1 400 SEK | 2015-08-26 12:27 |
500 SEK | 2015-09-03 10:24 |
300 SEK | 2015-08-28 07:25 |
50 SEK | Startpris |