Signerad samt numrerad, 41 x 25 cm Innemått ram
3 600 SEK | 2015-09-13 19:39 |
3 200 SEK | 2015-09-13 19:38 |
2 800 SEK | 2015-09-13 19:38 |
1 500 SEK | 2015-09-13 18:25 |
1 000 SEK | 2015-09-08 09:08 |
900 SEK | 2015-09-06 08:50 |
800 SEK | 2015-09-04 11:06 |
50 SEK | Startpris |