Signerad samt numrerad (23/30), 19,5 x 19,5 cm.
200 SEK | 2016-01-13 00:40 |
175 SEK | 2016-01-13 20:06 |
75 SEK | 2016-01-12 04:35 |
50 SEK | Startpris |