Monogramsignerad "ED", daterad 1861, 30 x 48 cm
1 000 SEK | 2016-05-08 19:52 |
950 SEK | 2016-05-08 19:52 |
800 SEK | 2016-05-06 21:21 |
450 SEK | 2016-05-05 12:11 |
350 SEK | 2016-04-29 07:54 |
250 SEK | 2016-04-27 23:13 |
100 SEK | 2016-04-27 21:04 |
50 SEK | 2016-04-22 20:55 |
50 SEK | Startpris |