Signerad samt daterad 1947, 43 x 33 cm.
400 SEK | 2016-08-21 20:04 |
350 SEK | 2016-08-21 20:04 |
300 SEK | 2016-08-21 18:48 |
100 SEK | 2016-08-20 20:16 |
50 SEK | Startpris |