"Skata bland körsbär", signerad samt daterad 1962, 36 x 53 cm.
1 600 SEK | 2016-08-21 19:23 |
1 500 SEK | 2016-08-21 19:23 |
250 SEK | 2016-08-21 18:38 |
100 SEK | 2016-08-15 08:57 |
50 SEK | 2016-08-12 14:24 |
50 SEK | Startpris |