Signerad, daterad 1977 samt numrerad (35/100), 42 x 55 cm.
450 SEK | 2016-09-15 23:44 |
400 SEK | 2016-09-18 19:53 |
300 SEK | 2016-09-18 19:53 |
150 SEK | 2016-09-16 21:46 |
100 SEK | 2016-09-04 22:19 |
50 SEK | Startpris |