Marint motiv, signerad K.N. Kristensson, skador på ram, 57 x 81 cm.
300 SEK | 2016-09-18 20:20 |
250 SEK | 2016-09-17 23:54 |
100 SEK | 2016-09-12 11:57 |
50 SEK | Startpris |