Signerad samt daterad 1919, 83 x 57 cm.
500 SEK | 2016-10-02 20:07 |
450 SEK | 2016-10-02 20:07 |
75 SEK | 2016-10-01 18:58 |
50 SEK | 2016-09-20 20:43 |
50 SEK | Startpris |