Skator, signerad, samt daterad 1910, 43 x 64 cm.
950 SEK | 2016-10-02 20:34 |
900 SEK | 2016-10-02 20:33 |
450 SEK | 2016-10-02 20:32 |
250 SEK | 2016-10-02 18:39 |
100 SEK | 2016-10-02 08:29 |
50 SEK | Startpris |