Signerad, samt numrerad (108/115), 39 x 42 cm.
1 300 SEK | 2016-10-02 20:35 |
1 200 SEK | 2016-10-02 20:35 |
450 SEK | 2016-10-02 20:33 |
150 SEK | 2016-10-02 11:20 |
75 SEK | 2016-10-02 10:17 |
50 SEK | Startpris |