"Rovfågel", signerad & numrerad 34/285, 59 x 42 cm.
300 SEK | 2016-10-09 19:34 |
250 SEK | 2016-10-09 18:37 |
150 SEK | 2016-09-30 18:55 |
50 SEK | Startpris |