Havsmotiv, signerad, samt daterad 1947, 49 x 64 cm.
550 SEK | 2016-10-09 18:45 |
500 SEK | 2016-10-09 11:25 |
450 SEK | 2016-10-09 11:23 |
250 SEK | 2016-09-27 22:20 |
150 SEK | 2016-10-01 12:44 |
50 SEK | 2016-09-26 09:17 |
50 SEK | Startpris |