Göteborgsmotiv, signerade, samt numrerade. 5 st, rammått 51 x 61 cm, en med rammått 46 x 58 cm.
500 SEK | 2016-10-08 19:11 |
450 SEK | 2016-10-08 17:41 |
50 SEK | Startpris |