Signerad samt daterad -93, rammått 100 x 75 cm.
1 800 SEK | 2017-02-12 19:58 |
1 700 SEK | 2017-02-12 19:58 |
1 100 SEK | 2017-02-12 16:27 |
950 SEK | 2017-02-12 11:03 |
850 SEK | 2017-02-11 15:06 |
600 SEK | 2017-02-09 18:57 |
250 SEK | 2017-02-06 21:46 |
250 SEK | 2017-02-07 13:00 |
150 SEK | 2017-02-02 20:01 |
50 SEK | Startpris |