Signerad samt numrerad (31/360), rammått 113 x 76 cm, skadat glas
1 500 SEK | 2017-05-01 20:32 |
1 400 SEK | 2017-05-01 20:32 |
900 SEK | 2017-05-01 20:32 |
500 SEK | 2017-04-26 22:17 |
100 SEK | 2017-04-14 16:04 |
50 SEK | Startpris |