Jaktscen, troligen England 1800-tal, krackelringar, 21,5 x 30,5 cm
2 600 SEK | 2017-05-07 19:46 |
2 400 SEK | 2017-05-07 19:46 |
1 900 SEK | 2017-05-07 19:46 |
1 500 SEK | 2017-05-07 18:58 |
1 200 SEK | 2017-05-07 14:20 |
850 SEK | 2017-05-04 16:12 |
800 SEK | 2017-05-03 20:57 |
150 SEK | 2017-05-02 09:11 |
50 SEK | 2017-04-20 19:41 |
50 SEK | Startpris |