"Source nr 8", numrerad "10/20", signerad samt daterad "Toko Shinoda 1965", 65 x 44 cm
1 900 SEK | 2017-05-07 19:27 |
1 600 SEK | 2017-05-07 18:25 |
700 SEK | 2017-05-03 22:34 |
600 SEK | 2017-04-24 21:05 |
250 SEK | 2017-04-21 08:24 |
200 SEK | 2017-04-16 21:01 |
50 SEK | Startpris |