1800-tal, signerad "Kisac B.pest", färgbortfall, mindre skador på duk, 98 x 70 cm.
550 SEK | 2017-05-14 19:01 |
500 SEK | 2017-05-14 11:21 |
400 SEK | 2017-05-14 15:01 |
100 SEK | 2017-05-10 21:45 |
50 SEK | Startpris |