17/1800-tal, retuscheringar, skador, 98 x 140 cm
13 000 SEK | 2017-05-14 19:01 |
11 000 SEK | 2017-05-14 18:46 |
8 200 SEK | 2017-05-14 17:56 |
5 600 SEK | 2017-05-12 16:45 |
4 800 SEK | 2017-04-26 19:11 |
4 600 SEK | 2017-04-26 07:27 |
50 SEK | Startpris |