"Bohuslän", signerad samt daterad -75, 49 x 74 cm.
1 200 SEK | 2017-08-27 19:28 |
1 100 SEK | 2017-08-27 18:52 |
950 SEK | 2017-08-27 19:28 |
500 SEK | 2017-08-25 23:22 |
400 SEK | 2017-08-24 13:41 |
250 SEK | 2017-08-24 11:41 |
100 SEK | Startpris |