Signerad samt numrerad (4718/5000), Bildmått 56 x 40 cm.
400 SEK | 2017-08-26 19:14 |
350 SEK | 2017-08-23 08:19 |
175 SEK | 2017-08-16 23:48 |
125 SEK | 2017-08-09 19:24 |
100 SEK | 2017-08-08 23:36 |
100 SEK | Startpris |